فروش تسمه بسته بندی pp در تبریز

تسمه های بسته بندی pp ساخت هلدینگ آرش در مشهد با بالاترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت به صورت تضمین قیمت آماده ارسال به تمام نقاط ایران و تبریز و خارج از ایران می باشد.

این تسمه ها از جنس پلی پروپیلن می باشد و با بروزترین دستگاه های روز دنیا ساخته شده، به همین دلیل دارای کیفیت بالا می باشد.

همچنین بخاطر کیفیت تولید تسمه های بسته بندی ، مقدار کیلوگرم در متراژ این تسمه ها نسبت به محصولات مشابه در بازار کمتر است که این ویژگی باعث خرید متراژ بیشتری در ۱ کیلوگرم خواهد شد و همچنین در استهلاک دستگاه های تسمه کش و هزینه برق مصرفی شاهد کاهش چشمگیری خواهید بود.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و خرید با شماره زیر تماس بگیرید.

تسمه پلی پروپیلن تبریز

انواع تسمه بسته بندی در بازار

تسمه های فلزی همان گونه که از اسم شان مشخص است از جنس فلز و یا آلیاژ های مختلف هستند که کاربرد های بسیار زیادی در زمینه بسته بندی کالا های سنگین دارند و بیشتر برای بسته بندی کالا های با حجم بزرگ استفاده می شوند .

تسمه های پلاستیکی

بیشترین کاربرد را در بسته بندی تسمه های پلاستیکی دارند ، تسمه های پلاستیکی از بهترین گزینه ها برای بسته بندی کالا ها و محصولات هستند و برای بسته بندی کارتون ها و جعبه های کالا ها بسیار مناسب می باشند .

تسمه های پلاستیکی باز به دو نوع تقسیم می شوند :

  • تسمه پلاستیکی عاج دار
  • تسمه پلاستیکی ساده

تسمه های بسته بندی PP

تسمه هایpp از پلی پروپیلن ساخته می شوند و دوام بالایی دارند و تقریبا جنسی مانند پلاستیک دارند .

این نوع تسمه ها در سایز های ۸ – ۱۰ – ۱۲ – ۱۶ – ۱۹ میلیری متری تولید می شوند و در صورت سفارش مشتری می توان بر اساس سایز سفارشی تسمه ها را تولید کرد .

کاربرد های انواع سایز تسمه های بسته بندی :

تسمه های ۸ و ۱۰ میلیمتری : برای بسته بندی کالا های سبک به کار می روند برای مثال در صنایع کارتن و کاغذ سازی و بسته بندی کارتن های کوچک کاربرد دارند .

تسمه های ۱۲ و ۱۴ میلمتری : جهت بسته بندی کالا های نیمه سنگین استفاده می شوند برای مثال در بسته بندی لوازم خانگی مانند ( یخچال / کولر / اجاق گاز / لباس شویی و . . . ) و در صنایع غذایی برای ( روغن / کنسرو ها و قوطی های رب و . . . ) مورد استفاده قرار می گیرند .

تسمه های ۱۶ و ۱۹ میلیمتری : این نوع تسمه ها برای کالا ها و محصولات فوق سنگین استفاده می شود برای مثال برای بسته بندی کاشی / سرامیک / بسته های سیمان / ام دی اف / چوب / محصولات پتروشیمی و . . . مورد استفاده قرار می گیرند .