تاریخچه هلدینگ آرش

گروه هلدینگ آرش با سرمایه گذاری وسیع خود در صنایع تولیدی و بسته بندی و همچنین در شبکه های توزیع و فروش در داخل و خارج کشور، از معیارهای منحصر بفردی بهره مند باشد.

مزیتهای اقتصادی و خدمات متمایز در گروه هلدینگ آرش موجب شده است که رشد گروه بمراتب سریع تر از رشد بازار باشد.

هلدینگ آرش، ضمن ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت محصولات خود، به خلاقیت و نوآوری در فعالیت ها و تولید محصولات خود توجه خاصی مبذول داشته است. همچنین با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتریان و با عنایت به سیاست مستمر رشد و توسعه، در بسیاری از کشورهای جهان از اعتبار و شهرت خاصی برخوردار است.

اعتماد، اطمینان و وفاداری مصرف کنندگان در ایران و سراسر جهان باعث شده است، گروه هلدینگ آرش مسئولیت  به مراتب سنگین تری در خود احساس نموده و موجب گردیده است که این مجموعه خدمتگزار با جدیت و پشتکار بیشتری، تمرکز خود را به روی تولیدات داخلی و نیازهای مصرف کنندگان گذاشته و تمامی این تلاشها در جهت رضایت مشتریانی است که ارزشمندترین ثروت و دارائی گروه هلدینگ آرش می باشند.

این شرکت نه تنها از ابعاد تولید، فروش و توزیع محصولات، با قاطعیت تمام رهبریت بازار را در طیف محصولات خود برعهده داشته بلکه از بعد در دسترس بودن کالا توسط مصرف کنندگان نیز گروه هلدینگ آرش نسبت به سایرین برتری دارد.

با سپاس
مدیریت هلدینگ آرش

درباره هلدینگ آرش

گروه آرش افتخار دارد با تجربه ای چندین ساله در عرصه تامین و تولید با بکار گیری دانش و تکنولوژی روز کشورهای پیشرفته جهان موفقیت های منحصر بفردی را کسب نماید. در محیط پویا و رو به تغییر پر ریسک و پر رقابت امروز، با راهکارها و ابزارهای گذشته نمی توان نسبت به رضایتمندی مشتری امیدوار بود. در چنین شرایطی سازمانی موفق است که بتواند با ارائه خلاقیت و نوآوری مشتریان خود را راضی نگه دارد. هلدینگ آرش همواره بر این باور استوار بوده است که رضایت مشتریان از کیفیت محصولات نقش استراتژیک بسیار مهمی را در موفقیت ایفا می کند. اخلاق حرفه ای و تعهداتمان را می دانیم و مسئولیت پذیری را خط مش خود قرار داده ایم چرا که این محصولات باور مجموعه ماست. امیدواریم با ارتباط مستمر و ارائه پیشنهادات، بستری مناسب جهت بهبود و توسعه، رضایت بیشتر مشتریان فراهم گردد و همچنان مصمم به گسترش و ارتقاء فعالیتهای این هلدینگ میباشیم.
با احترام و سپاس
مدیریت گروه آرش

هلدینگ آرش

هدفمندی و برنامه ریزی موثر، ایمان و عزم راسخ برای دستیابی به اهداف تعیین شده، به کار گیری همکاران مجرب و دلسوز، استفاده از روش های نوین طراحی و تولید و مشتری محوری از جمله عوامل مهم در استراتژی شرکت هلدینگ آرش می باشد.

شرکت هلدینگ آرش اهداف مدیریتی خود را به صورت ذیل تعریف نموده است:
● استحکام ارتباط با مشتریان و رضایت آنها
● تهیه محصولات منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی
● ایجاد ارتباط مستمر با مراکز علمی و تحقیقاتی
● اشتغال زایی نیروهای جوان کشور
● افزایش دانش سازمانی به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارت، تعهد کارکنان و مسئولیت پذیری بیشتر

داشتن کیفیت بالا، چه در بخش تکنولوژی‌های مورد استفاده برای تولید محصولات و چه در بکارگیری بهترین مواد اولیه برای تهیه محصولات،‌ مهمترین دلیل موفقیت شرکت هلدینگ آرش در بازار رقابتی بوده است.

بدیهی است با گام برداشتن در راستای اهداف فوق، به یکی از برترین و پیشرفته ترین شرکت های دنیا در ابعاد مختلف تبدیل خواهیم شد.

با سپاس
مدیریت هلدینگ آرش

شرکای تجاری

آتیه رادین شایا

لوگو هلدینگ آرش

آویژه رادین شایا

لوگو هلدینگ آرش

شرکت های تحت پوشش

مجموعه شرکت های تحت پوشش هلدینگ آرش با چندین سال سابقه فعالیت مداوم در عرصه تجارت بین الملل با بکارگیری متخصصین بومی کشور و همچنین دانش و تکنولوژی روز دنیا در این زمینه، موفق شده تا سهم قابل توجهی از صادرات و واردات کالا و خدمات کشور عزیزمان را با کشورهایی همچون افغانستان، ترکیه، عراق، امارات، چین و برخی از کشورهای اروپایی را کسب نماید. هلدینگ آرش دارای مجموعه ای از شرکتها بوده که در زمینه های مختلفی همچون انواع مرکب های فلکسو آبشور و واترپروف، انواع تسمه های بسته بندی (pet-pp)، آجیل و خشکبار، سلفون های بسته بندی صنعتی، انواع دستگاه‌های صنعتی و آزمایشگاهی، انواع کارتن و جعبه‌های بسته‌بندی فعالیت های گسترده ای داشته است. با هدف خود کفایی کشور عزیزمان ایران مصمم به گسترش فعالیت های خود می باشد.