انواع مرکب فلکسو آبشور

  • مرکب فلکسو آبشور آرش
  • مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس
  • مرکب فلکسو واترپروف آرش

مرکب فلکسو آبشور آرش:

چاپ حرفه ای، تیراژ بالا، شستشوی آسان مرکب فلکسو آبشور آرش، با تمام دستگاه های چاپ فلکسو، انواع آنیلوکس و سرعت های مختلف، کیفیت چاپ حرفه ای را بر روی انواع کاغذ سفید و کرافت، کارتن های کاغذی و مقوا، ارائه می نماید. سرعت خشک شدن هوشمند برای سطوح مختلف، شدت رنگ و پوشش عالی در عین ویسکوزیته پایین، توانایی ارائه نقوش باترام دقیق، تکرارپذیری چاپ، حذف سریع کف در فرایند چاپ، مقاومت متناسب در برابر سایش، کیفیت چاپ حرفه ای با تیراژ بالا، براقیت و درخشندگی مطلوب و کیفیت پایدار در حین انبارش، از ویژگی های مرکب فلکسو آرش می باشد.

مرکب فلکسو آرش پلاس:

مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس ٪۶۵ افزایش تیراژ چاپ بهره گیری از میزان حداکثری رنگدانه در فرمولاسیون مرکب آرش پلاس، به شما امکان می دهد تا از ترکیب آن با اسپید وارنیش آرش، علاوه بر حفظ کیفیت چاپ، تیـــــــراژ چـــــــاپ ٪۶۵ افـــــزایش یابد. ضـــــــمن اینــــــکه می تـــــوانید از تـن بالای مرکب آرش پلاس در مـواردی کـه نیاز به مرکب بسیار پررنگ دارید استفاده نمایید. سرعت خشک شدن هوشمند برای سطوح مختلف، شدت رنگ و پوشش عالی در عین ویسکوزیته پایین، توانایی ارائه نقوش باترام دقیق، تکرارپذیری چاپ از ویژگی های مرکب آرش پلاس است.

مرکب فلکسو آبشور

مرکب واترپروف آرش:

ضد آب چاپ کنید (با شستشوی آسان سیلندر) کیفیت چاپ براق و ضد آب را با مرکب فلکسو واترپروف آرش، تجربه کنید. این محصول با تمام دستگاه های چاپ فلکسو، با انواع آنیلوکس و از سرعت چاپ پایین تا بسیار بالا، عملکرد حرفهای چاپ را ارائه می کند. چاپ روی انواع کاغذ سفید و کرافت، گلاسه، کارتن های کاغذی و مقواهای کوتد وکوت نشده در طیف گسترده ای از تنوع فام و بسیار مقاوم در برابر رطوبت و جایگزین مناسب لمینت می باشد.

تسمه بسته بندی pet & pp

انواع تسمه های pp & pet

تسمه های پلی پروپیلن (PP) و پلی استر (PET) تولیدی مجموعه شرکت های آرش، رایج ترین نوع تسمه های بسته بندی هستند که سازگار با تمام تسمه کش های موجود در بازار می باشند. این نوع تسمه ها، انتخابی مناسب برای بسته بندی و حمل مطمئن کالاهای سبک وزن و پالت های سنگین است. تسمه بسته بندی پلی پروپیلن در دو نوع اتومات و نیمه اتومات تولید می شود که این نوع تسمه و تسمه های پت از استقامت، مقاومت کششی و نقطه جوش بسیار بالایی برخوردار هستند. ضخامت، سایزهای متداول و رنگ با توجه به نظر مشتریان محترم ارائه می شود که بنا به تقاضای مصرف کننده بر روی بوبین هایی با قطر متفاوت قرار می گیرد. این نوع تسمه کشی در بسته بندی انواع کاشی، سرامیک، مواد غذایی، کارت سازی، لوازم خانگی و دیگر مواد همچون چوب، کاغذ، فولاد، سنگ، آهن آلات، تخته و نئوپان و نساجی کاربرد دارد.

انواع سلفون های دسته بندی صنعتی

سلفون نام مستعار فیلم های شفاف و شیشه ای است که مواد اولیه آن بر پایه پلی پروپیلن (PP) می باشد. در تولید آن مواد مذاب پس از عبور از آب سرد به صورت فیلم تشکیل می شوند. این فیلم های شیشه ای دارای خاصیتی مستحکم و شکننده می باشند که بسیاری از افراد این محصول را با خانواده BOPP ها اشتباه می گیرند. باتوجه به شفافیت بالا و شکننده بودن می توان در صنایع غذایی از این جنس استفاده نمود. امروزه تولید و فروش سلفون مورد استفاده فروشندگان خرد مانند: عطاری ها، تولیدکنندگان ادویه جات، بسته بندی های اسباب بازی و … می باشد .

سلفون
کارتن و جعبه

کاغذ لاینر :

این کاغذ در پاره‌ای از خصوصیات مانند مقاومت در برابر رطوبت و یا مقاومت‌های ذاتی الیاف با کاغذ رویه مشترکند ولی نیاز به صافی مناسب برای چاپ و یا اندود شدن با الیاف رنگبری شده جهت سفید کردن برای چاپ و غیره را ندارند. این کاغذها می‌توانند از ۱۰۰% الیاف بازیافتی ساخته شوند ولی از نظر بهداشتی باید در رتبه قابل قبولی باشند چرا که ممکن است در بعضی از موارد، در تماس با محصولات خوراکی موجب ایجاد بوی بد شده و عطر نامطبوعی در این مواد شوند. کاغذهای مورد استفاده در لایه‌های میانی کارتن‌های پنج لایه و هفت لایه نیز از همین نوعند که در این موارد فقط نقش اتصال دهنده و حجیم کننده را دارند. عمده کارخانه‌های کاغذ داخل این کاغذ را برای مصارف کارتن‌سازی تولید می‌کنند. این نوع کاغذ به صورت تک لایه تولید می گردد.

انواع کارتن و جعبه های بسته بندی

امروزه همه واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک به دنبال یک بسته بندی شیک و مقاوم هستند که اغلب این بسته بندی ها از جنس کارتن هستند. از بسته بیسکویت، جعبه شیرینی و پیتزا تا کارتن های لوازم خانگی و میوه ها و… همگی نیاز به یک جعبه کارتنی دارند. که شما میتوانید کارتن مورد نظر خود را با هر نوع ابعاد و مشخصات درخواستی با قیمت مناسب و به تعداد مورد نیاز سفارش دهید.

کاغذ فلوتینگ :

لایه کنگره‌ای در مقوای کنگره‌دار، به صورت یک لایه موج‌ دار بین دو لایه کاغذ مورد استفاده قرار می‌گیرد. لایه کنگره‌ای مقاومت مورد نیاز را به کارتن می‌دهد. مهمترین خواص این نوع کاغذها باید سفتی و مقاومت در برابر له شدن و شکستگی باشد. کاغذ فلوتینگ نسبت به کاغذ تست لاینر باید جذب آب بالاتری داشته باشد، زیرا جذب آب خیلی پایین مانع از نفوذ چسب در کاغذ می شود. با توجه به اینکه کاغذ فلوتینگ در ورق کارتن به عنوان ضربه گیر عمل می کند و ساختار کنگره ای آن باید توانایی پخش نیروهای وارده به بسته را داشته باشد. لذا این نوع کاغذ باید بتواند بعد از کنگره شدن دارای مقاومت ایستایی و برگشت پذیری پس از اعمال نیروهای محیطی را داشته باشد.

کاغذ تست لاینر :

کاغذ تست لاینر در ساخت ورق کارتن مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به کیفیت کاغذ تست لاینر، قابلیت استفاده در هر دو وضعیت لایه رویی و لایه زیرین را دارد. کاغذ تست لاینری که به عنوان لایه رویی ورق کارتن مورد استفاده قرار می گیرد دارای مشخصات فنی ویژه ای می باشد به طور مثال جذب آب لایه رویی کاغذ تست لاینر کمتر از لایه زیری آن می باشد. کم بودن جذب آب لایه رویی کاغذ تست لاینر به دلیل محافظت کارتن از جذب رطوبت محیط و چاپ پذیری خوب می باشد و جذب آب بالاتر لایه زیرین به دلیل چسبندگی بهتر روی کاغذ فلوتینگ می باشد. همچنین کاغذ تست لاینر دارای مقاومتهای سطحی مناسبی جهت چاپ پذیری با کیفیت بالا می باشد. گرماژ، عرض کاغذ و تمامی پارامترهای کیفیتی با توجه به نظر مشتریان محترم ارائه می شود.